Netkitap
Üyelik Sipariş İzleme Alışveriş Sepetim Favorilerim
Sepetim (0) 
Kitap Kelepir Topluluk
ara
Kitap   Cinius   Eğitim   Jale Üntürk    Köpek Eğitiminin Sırları
 

Köpek Eğitiminin Sırları  

Köpeğinizi eğitmenin en kolay yolları
Jale Üntürk
ŞİMDİ SATIN AL
Etiket: 15,00 TL
NetKitap Ederi: 9,00 TL
telefondan alışveriş 200342

Yayinevi/DiziYayinevi: Cinius
Baskı Tarih: Ekim 2016
Sayfa: 83
Indirim: %40

Bu kitaba oy verin:
Yorum Yaz


 
Kitap Hakında
 
Yorumlar
Ürün Ayrıntısı
Yayinevi: Cinius
Dizi: Eğitim

Baskı Tarih: Ekim 2016

Sayfa: 83

İndirim: %40

Boyut: 13x19,5 cm

Hamur: 2

Etiket: 15,00 TL

NetKitap Ederi: 9,00 TL


Arka Kapak
Köpek dostunuzu sahiplenmeden önce veya sahiplendikten sonra davranislarinizdan baslayarak yapmaniz gereken düzen ve degisiklikleri anlatan, birlikte yasayacaginiz günlerin kaliteli ve degerli geçmesi için size yol göstermek amaciyla hazirlanmis bir rehber kitaptir.
Köpek dostunuzla yasarken karsilasabileceginiz temel sorunlarin, davranis problemlerinin çözümlerini, egitimi için kullanacaginiz komutlari ögretme sekillerini, nasil iletisim kuracaginizi ve birbirinizi nasil anlayabileceginizin yollarini bulabileceginiz bu kitap, köpek dostunuza ceza vermeden ona dogru egitimi, dogru yolla ögretmenizi saglayacaktir.
Isin sirri ise; köpek dostunuzun lideri olarak ona kendinizi nasil anlattiginizdir. Siz kendinizi dogru anlatmayi basarirsaniz, o da size dogru davranislarla cevap verecektir. Unutmayin Köpekler mantik yürütemezler, iliskilendirerek ögrenirler. Uluslararasi kabul görmüs pozitif metotlarla uygulayacaginiz bu egitim yöntemlerini köpek dostunuz eve geldigi günden itibaren kullanabilirsiniz. Ister 2 aylik olsun, ister 10 yasinda olsun, yas siniri olmamakla birlikte kendinize göre egitim yöntemlerini gelistirebilirsiniz.
SIR = Insan mantigi + Dogru zamanda ödüllendirme + Dogru beden dili + Dogru ses tonu = Ne zaman ne yapacagini bilen akilli köpek