Netkitap
Üyelik Sipariş İzleme Alışveriş Sepetim Favorilerim
Sepetim (0) 
Kitap Kelepir Topluluk
ara
Kitap   Cinius   Anlatı    Muhammed Yavaş    Ben Dünyaya Kanka Olarak Gelmişim
 

Ben Dünyaya Kanka Olarak Gelmişim   

Muhammed Yavaş
ŞİMDİ SATIN AL
Etiket: 22,00 TL
NetKitap Ederi: 13,20 TL
telefondan alışveriş 200494

Yayinevi/DiziYayinevi: Cinius
Baskı Tarih: Şubat 2017
Sayfa: 252
Indirim: %40

Bu kitaba oy verin: (2 oy)
Yorum Yaz


 
Kitap Hakında
 
Yorumlar
Ürün Ayrıntısı
Yayinevi: Cinius
Dizi: Anlatı

Baskı Tarih: Şubat 2017

Sayfa: 252

İndirim: %40

Boyut: 13x19,5 cm

Hamur: 2

Etiket: 22,00 TL

NetKitap Ederi: 13,20 TL


Arka Kapak
Her insanin kendisini buldugu bir film, kendisini anlattigini düsündügü bir kitap illa ki olmustur. Olmadiysa bile su an oldu. Iste, bu kitap size sizi anlatiyor. Bu kitap, “Aha bu benim lan’’ diyenlerin kitabi.
Bu kitap, liseyi haylazliklarla geçiren ergenlerin, lisede en yakin arkadaslarina asik olan koca yüreklilerin, hayatinda ilk defa dogdugu sehirden büyük sehre üniversite için gidenlerin, gençliginin bahari vize ve finallerle ziyan olan çaresizlerin kitabi. Bu kitap, tuttugu takim ugruna kilometreler yapan taraftarlarin, mezun oldugunda is bulamama korkusu yasayan tüm üniversitelilerin kitabi. Her zaman en ideal kanka adayi olanlar, bir çiftin yanindaki esantiyon tek tabancalar, kizlarin her zaman en yakin arkadasi olan ama asla sevgilisi olamayan garipler. Her zaman aglanacak bir omzu olanlar. Kanka lafi diline pelesenk olanlar. Sonunda derdinize çare olacak, yaraniza merhem olacak birisi geldi. Vay gardasim benim, deyip sarilacaksiniz bu kitaba. Yalniz olmadiginizi hissedeceksiniz.
“Çok kitap okudum ama böylesini okumamistim’’ (Henüz kimse demedi ama okuduktan sonra eminim ki birisi diyecek) “Kaliteli mizah, akil dolu komiklikler ve tam kararinda duygusallik” (Bunu da kimse demedi, ben uydurdum) “Bu kitabi iliklerinize kadar hissedeceksiniz’’
“Iddia ediyorum bir yandan bir an önce bitmesi için sayfalari hizli hizli okurken, bir yandan hiç bitmesini istemeyeceksiniz”
“BU KITABI BIR SOLUKTA OKUYACAKSINIZ’’